Promix Bıçaksız Spiral Mikser - 25 Kg Un

Anasayfa / Ürünler / Promix Bıçaksız Spiral Mikserler / Promix Bıçaksız Spiral Mikser - 25 Kg Un

Ürün Videosu

Promix Bıçaksız Spiral Mikser - 25 Kg Un

PSM 40

 

Firmamız, 30 yılı aşan tecrübesi ile çatal hamur yoğurma, spiral mikser, planet mikser ve ekmek dilimleme makineleri üretmektedir. Üretimini yaptığımız yoğurma makineleri ve ekmek dilimleme makineleri üzerinde dünyada adı geçen ve sektörde öncülük eden firma olabilmektir. PROMİX;  üzerinde titizlikle çalışarak ürettiğimiz spiral kollu, bıçaksız, akıllı mikserdir.


ÖZELLİKLERİ;

Özel Tasarım Spiral Kol ve Kazanı Sayesinde;

  • Çuval başına; çatal kollu hamur yoğurmalara göre 10-15, bıçaklı spiral mikserlere göre 5-8 ürün fazla vererek işletmelere ekonomik kazanç sağlar. Ekmekte güzel koku, parlak görünüm, ince kabuk ve elastik görünüm sağlar. Hamurdaki glüten ve nişastayı parçalamadığı için daha fazla su alır. Geleneksel damak zevkine uygun ürünler elde edilir. Yoğurma sırasında hamuru kesen bir bıçak yoktur. İlk çalışmada un tozuması fazla olmaz. Buz kullanımını yarı yarıya düşürür. Hamuru fazla ısıtmadan yoğurur. Ürünün raf ömrünü uzatır.

Farklı, Ergonomik Dizayn;

  • Makinenin kazan yüksekliği diğer makinelere göre daha kısa tasarlanmıştır. Bu yüzden hamur rahat alınır. Kazan haznesi hamurun rahat alınması için geniş tasarlanmıştır.

Genel Özellikler;

Promix kazanlar PSM 40 2 mm, PSM 80 2,5 mm, PSM 160 ve PSM 240 4 mm 304 paslanmaz sactan üretilmiştir. Kullanılan motor sayesinde sessiz çalışma sağlanır. Rulmanlar ve kayışlar özeldir. Tekerlekli olup rahat taşınır. Temizliği kolaydır.